Victory Pro

650.00 ден

Tryon Victory Pro Маица

Идеална за тренинг

Исчисти
 

Опис

Без разлика дали вежбате или тренирате,
Victory го има идеалната маица за најдобри перформанси.
Рефлектирајќи го вашиот личен стил за да се осигурате дека
вашето време за игра има личност, ова е нашето движење.

Дополнителни информации

Боја

, , , , , ,

Големина

, , , ,