TRYON BB-120 Топка за кошарка

900.00 ден

Исчисти
SKU: BB-120 Категории: , , ,
 

Опис

 

  • Површина: Гума што овозможува лесен зафат и издржливост
  • Услови за употреба: Погодна и за надворешна употреба
  • Држете ја топката надуена 24 часа без да ја користите топката.

Дополнителни информации

Големина