Test proizvod Tommy life 63972

1500.00 ден

Исчисти
 

Опис

Блуза за возрасни  Пол Жени , Матријал – памук 90 % и акрил 10% ,  Прозводител – TOMMY LIFE

Дополнителни информации

Големина

, ,