Small Delta Black Backpack

1190.00 ден

 

Опис

Ранци Делта се специјално дизајнирани за вашите работи кои треба да бидат со вас во сите часови од денот.

Изработено од издржлива полиестерска ткаенина.
Има стилски дизајн благодарение на висококвалитетниот патент и специјалните глави за патент.
Во ранци Делта; Има два големи, еден мини и два странични џебови.

Има 4 различни комбинирани бои.
Боја: Црна и сива

Димензии на чантата (Cm)

Должина: 40 см
Ширина: 25 см
Должина на страна: 18 см