SHOES ACE PRO 22 HARD COURT MAN WHITE

2990.00 ден

Исчисти
 

Опис

Патики дизајнирани за натпреварување на највисоко ниво. Овие спортски обувки се дизајнирани за играчи со високи перформанси и тенисери кои бараат заштита, и удобност. Нивната издржлива природа ги прави отпорни на гребење и гребење. Тие исто така обезбедуваат високо ниво на амортизација.

Дополнителни информации

Број

, ,