RUNNING SHOES VICTORY 22

2790.00 ден

Исчисти
 

Опис

Машки патики за трчање. Тие можат да се пофалат со одлично амортизирање за да го помогнат тренингот со средно темпо. Покрај тоа, тие се особено лесни и дишат дизајнирани за да трча со удобност.

Дополнителни информации

Број

,