Mistral W002

790.00 ден

Mistral Swim Tee

Маица за капење

*Заштитува од сонце и може да спречи иритација на кожата

✓ Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на материјалот LYCRA®

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,