Melblu1

790.00 ден

GIRAV  Термо блуза со пола патент за мажи која е наменета за сите спортски активности

***Фитот на овој производ е  standard long-fit(малку подолга и поширока од стандард модел)

Исчисти
 

Опис

GIRAV Термо блуза со пола патент за мажи која е наменета за сите спортски активности
Изработена од мек и еластичен материјал со технологијата Polygiene Stay Fresh, која ви овозможува да останете суви за време на вежбањето.

Дополнителни информации

Големина

, , ,

Боја