Попуст!
 

Maшка јакна за дожд crijac 01

1390.00 ден 790.00 ден

Исчисти
 

Опис

Maшка јакна за дожд со капа

* материјал  кој е отпорен на ветар и водоотпорен

100 % полиестер

Дополнителни информации

Боја

Брендови

Големина

, , ,