Livergy footflexx патики crifoot 2

1390.00 ден

Исчисти
 

Опис


Со кожна леплива влошка изработена без хром
Интегрираниот систем за влошки Footflexx оптимално ги апсорбира ударите
Поголема удобност благодарение на екстра широкиот чевел
Цврст ѓон со анти-стрес и анти-амортизер Footflexx - работи благодарение на системот за двојно ниво на цврстина

Дополнителни информации

Број

, , ,