Joma Men’s TK Rase Trail Running Shoes – Burgundy/Red (2220)

2990.00 ден

Исчисти
 

Опис

Патики за трчање на патека која е развиена за тренинзи, како и за натпревари на нерамен терен. Горниот дел е изработен од најлон што дише и отпорен. Вметнување на TPU на страната на јадрото, кои го претставуваат FLEXSHIELD кој обезбедува заштита и удобност на нозете. И JOMA SPORTECH систем за поудобно вклопување. Со Joma’s EXO бројач за потпетици и џебен јазик

Дополнителни информации

Број

,