Hummel Handewit 001 Unisex

2490.00 ден

Hummel Handewit 206731
Идеални running патики
Исчисти
 

Опис

Комбинирајќи спортски изглед со лежерно чувство, 
овие удобни обучувачи на hummel® се задолжителен елемент за летното време. 
Патиките HANDEWITT доаѓаат во низа класични бои за комплетирање на секоја облека.
 Лесната конструкција комбинира топло топење со мрежест горен дел. 

Дополнителни информации

Боја

,

Број

, , , , , , , , ,