GymShark 40100

100.00 ден

GymShark Pro Socks-
Најдобрите чорапи во 'Running/Fitness'
категоријата.
Можете да бидете сигурни
дека ќе чекорите со 
поддршка и ќе чекорите
со стил, од лента за 
трчање до тротоар.
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , Tags: ,
 

Опис

- Жакард лого ајкула на страна
- 69% памук, 28% најлон, 3% еластин

Дополнителни информации

Боја