Foam Roller Red

1190.00 ден

 

Опис

Пена ролерот во форма на пена ролер за оние кои почнале со пилатес и јога има флексибилна структура.Направен е од лесно компресирана пена која не ве заморува и не содржи никакви адитиви кои ќе влијаат на вашето здравје. – Идеален за масажа, тренинг за рамнотежа – Погоден за употреба во домот или во теретана – Абење и кинење Издржлив, лесен за чистење, лесен материјал – Не се деформира и може да се користи долго време – Дизајниран како помош за одржување на цврстината на меките ткива на долниот дел нозете на телото, но и мускулите на долниот дел на грбот, ги релаксира тетивите и обезбедува проток на крв. Овој производ има подигната решетка и флексибилна структура специјално дизајнирана за јога, пилатес, фитнес вежби, физиотерапија и рехабилитација. Технички спецификацииМатеријал: EVA Површина: Масажа должина на лебдечка точка: 33 cm X 14 cm
За овој производ може да се направат најмногу 20 нарачки. Trendyol го задржува правото да откаже нарачки над 20 единици.
Повеќе од 100 акции беа понудени да се продадат по цена од кампањата.
Продавачот ја одредува продажната цена на производот што сте го прегледале.