Попуст!
 

Falke Pro Baselayer

990.00 ден 790.00 ден

Falke Pro Compression Tee
*Германски квалитет
*Го одржува телото дополнително топло благодарение на специјалната површина на материјалот на внатрешната страна на облеката
* Совршена регулација на влага и температура благодарение на двослојната структура
*Комбинација на висококвалитетни материјали за затоплување и изолација *Совршено одговара за максимална слобода на движење
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

,