Sale!
 

Depblu3

990.00 ден 790.00 ден

Rhone Versatility Seamless 1/4 Zip

-Професионална блуза за вежбање

-Бренд:Rhone Germany

Исчисти
 

Опис

-Хедер, полиамид, полиестер, мрежа
-Затворање со патент
-Инженерско бесшевно тело : материјал 61% полиамид 39% полиестер

Дополнителни информации

Големина

,