Crivit Veste Polar Blue (cripol1)

590.00 ден

Исчисти
 

Опис

Прекрасно меко и топло
Целосна патент со штитник за брадата
Со висококвалитетен, рециклиран патент од брендот YKK
Сина: со странични џебови
Со стоечка јака
100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

, ,