Crivit Purple

350.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , , , , ,
 

Опис

функционална спортска долна облека со ефект на обликување

брзо сушење и отстранување на влага

голема слобода на движење благодарение на боксерскиот крој

оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на висококвалитетните LYCRA® Sport еластински влак

надворешен материјал: 83% полиамид, 17% еластин (LYCRA®)

Дополнителни информации

Големина

, ,