Crivit Pink/Black

350.00 ден

Функционална спортска облека
Совршено се вклопува и ја задржува својата форма
„Високо ниво“ - обезбедува силна поддршка и може да се носи на пример за време на трчање и игри со топка
Функционални мрежести елементи за оптимална 

Горен материјал: 83% полиамид, 17% еластин (LYCRA®)
Големина

,