Crivit Black

350.00 ден

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , , , , ,
 

Опис

функционална спортска долна облека со ефект на обликување
брзо сушење и отстранување на влага
голема слобода на движење благодарение на боксерскиот крој
оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на висококвалитетните LYCRA® Sport еластински влакна


Материјал

црна: 83% полиамид, 17% еластин (LYCRA®)


Дополнителни информации

Големина

, ,