Criso 1 mistral

390.00 ден

Исчисти
 

Опис

Женски шорцеви за капење со еластичен појас
Својства- Еластичен појас и кабел за прилагодување на ширината а

материјал

100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

,