Cripan1 M002

990.00 ден

*Водоотпорен надворешен дел благодарение на технологијата BIONICFINISH(R) ECO

*Со ветроупорни и меки облоги што дишат на ногавиците на панталоните *Со влакна LYCRA(R) за супериорно вклопување и подобро задржување на формата

*Брзо сушење и отстранување на влага  *Рефлектирачки детали  

*Состав : 91% полиестер, 9% еластин 

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,