Cripan 1

790.00 ден

Исчисти
SKU: Cripan 01 Категории: , , , , Tag:
 

Опис

панталони за жени наменети за планинарење како и за други спортски активности на отворено

*Водоотпорен благодарение на третманот BIONIC-FINISH ECC

• Изолациски ефект благодарение на благо плишаната внатрешност

* Модерна, тенка ногарка со страничен патент за

Оптимално вклопување што ја одржува формата благодарение на влакната LYCRA®

– Материјал: 94% полиестер, 6% еластин (LYCRA”)

Дополнителни информации

Големина