Crimisb 2

790.00 ден

 

Исчисти
 

Опис

Машка блуза за капење Mistral со патент на грбот

Карактеристики За спортови на вода и активности на плажа

Заштитува од сонце (УВ заштита 50+) Практичен патент на задната страна

Со висококвалитетен патент од брендот YKK

Оптимално вклопување благодарение на LYCRA® еластин

материјал 88% полиестер, 12% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,

You may also like…