Попуст!
 

Crimai3 M002-1

490.00 ден 390.00 ден

Спортска маичка CRIVIT®

8Машка функционална маичка.
*Рефлектирачки детали.
* изработена од 91% рециклиран материјал. Оптимално вклопување што ја одржува формата благодарение на влакната LYCRA®.

 

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина