Crimai3 006

490.00 ден

Crivit Performance Tee

*Машка функционална маица

*ТOPCOOL Технологија

*Рефлектирачки елементи

*100% полиестер

Исчисти
 

Дополнителни информации

Боја

,

Големина

, , ,