Sale!
 

Crimai3 005

490.00 ден 390.00 ден

Crivit Pro Men’s Tee

*Mодерна – идеална спортска маица

*TOPCOOL технологија за оптимална регулација на влагата , брзо се суши.

*100% полиестер

*Рефлектирачки детали. Се пере во машина до 40 °C.

*Тестирано за штетни материи (произведено со Oeko-Tex Standard 100 “Confidence in Textiles” 17.HCN.16860 Hohenstein HTTI сертификација).

Исчисти
 

Дополнителни информации

Боја

,

Големина

,