Sale!
 

Crimai 3 002

490.00 ден 390.00 ден

Направени од материјал кој брзо се суши и ви овозможува да останете суви за време на вежбањето.

Материјал 62% полиестер 38 %полиамид

Исчисти
 

Дополнителни информации

Боја

Брендови

Големина

, ,