Crijak Pro W01

1790.00 ден

Pro Jacket – Женска јакна
* Направена од Материјал кој ја одбива водата благодарение на BIONIC-FINISH® ECO
*Ветроотпорен (фатиран дел од јакната)
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,