Crijak 1 c

1390.00 ден

Исчисти
 

Опис

Изработен од 3-слоен материјал со мека обвивка отпорен на ветер со висока способност за акумулирање топлина
Водоотпорен горен материјал благодарение на третманот BIONIC-FINISH® ECO
Материјал што може да дише
Брзо се суши, со способност за регулирање на влажноста
Пријатно мека и топла благодарение на грубата внатрешна страна
Со рефлектирачки елементи
Крај на ракавот со отвор за палецот
Продолжен назад
Странични џебови со патент
Со брендиран патент YKK
Оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на влакната LYCRA®

Дополнителни информации

Големина

, , ,