Crijack1 011

1390.00 ден

Лесна и функционална женска јакна


*Идеална за планински прошетки и други активности на отворено. *Отпорна на ветер и вода *Состав : 100% полиестер *Отфрлање на вода и нечистотии благодарение на технологијата Bionic Finish Eco

 

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина