Crijack1 004

1390.00 ден

Crivit Pro Softshell Jacket
*Направено од ветроотпорен 3-слоен мек материјал
*Водоотпорен горен материјал благодарение на BIONIC-FINISH® ECO завршницата
* Високо задржување на топлина
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,