Попуст!
 

Crijack1 002

1390.00 ден 990.00 ден

 CRIVIT® Рефлективна функционална машка јакна

*оптимална видливост во темнина

* Водоотпорен горен материјал поради финишот BIONIC-FINISH® ECO
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

,