ПОПУСТ

Crijac roz

990.00 ден1390.00 ден

Детски софтшел јакни 1390 ден.

*Изработен од ветроотпорен 3-слоен материјал со мека обвивка со висока отпорност на топлина
* Водоотпорен горен материјал поради третманот BIONIC-FINISH® ECO

Големина

,

Вие исто така би сакале…