Попуст!
 

Crihel2 002-Plavi

690.00 ден 390.00 ден

Crivit Functional Tights

Женски Функционални Хеланки (само Л големина)

брзо се сушат и отстрануваат  влага

-Lycra матерјал,за супериорен фит

 

 

Исчисти
 

Опис

Материјал : 82% полиестер,18% еластан

Дополнителни информации

Големина