Попуст!
 

Crihel1 001

590.00 ден 390.00 ден

Crivit® Women sports 

*Функционални хеланки

*Идеални за сите спортови

Исчисти
 

Опис

Оптимална регулација на влага.
86 % полиестер / 14 % еластин
Удобно вклопување и голема слобода на движење – удобен еластичен појас за висока удобност при носење.
Практичен џеб за клучеви во внатрешниот појас.
Тестирано за штетни материи, изработка и одговара според Size Germany од Институтот Хоенштајн.

Дополнителни информации

Големина

, ,