Попуст!
 

Crihel 2 sa

690.00 ден 550.00 ден

Исчисти
 

Опис

Модерна должина на глуждот

Брзо сушење и отстранување на влага Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на

Вграден џеб со патент во појас

Со висококвалитетен патент од брендот YKK

материјал 82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина