Crihel 2 rb

690.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо се суши, со способност за регулирање на влажноста

Џеб за клучеви вграден во половината

Можност за прилагодување на ширината на обемот на крајот на панталоните со помош на врвка за влечење

Оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на влакната LYCRA®

Материјал

89% полиестер, 11% еластин (LYCRA®)

Дополнителни информации

Големина

,