Crihel 2 p

690.00 ден

Исчисти
 

Опис

CRIVIT® женски функционални хeланки, модерна должина на глуждовите, со џеб со патент
Карактеристики

Брзо сушење и отстранување на влага
Рефлектирачки детали
Џеб со патент на задната страна
Модерна должина на глуждот
Направено од 82% рециклиран материјал
Со висококвалитетен патент од брендот YKK
Оптимално вклопување благодарение на еластанот 

материјал

82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина