Попуст!
 

Crihel 2 l

690.00 ден 550.00 ден

Исчисти
 

Опис

Оптимално вклопување благодарение на еластанот (creora®)

Брзо сушење и отстранување на влага

Модерна должина на глуждот

Вграден џеб за клучеви во појасот

Со висококвалитетен патент од брендот YKK

материјал

82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина