Crihel 2 crz

690.00 ден

Исчисти
 

Опис

CRIVIT® женски функционални хеланки, модерна должина на глуждовите, со џеб со патент

Брзо сушење и отстранување на влага

Рефлектирачки детали

Џеб со патент на задната страна

Модерна должина на глуждот

Направено од 82% рециклиран материјал

Со висококвалитетен патент од брендот YKK

Оптимално вклопување благодарение на еластанот (creora®)

материјал

82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина

,