Crihel 2 br

690.00 ден

Исчисти
 

Опис

Со висок струк за удобно вклопување Вграден џеб за клучеви во појасот Модерна должина на глуждот Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®
апсолутна удобност, оптимални перформанси
Брзо сушење и отстранување на влага материјал 83% полиамид, 17% еластин

Дополнителни информации

Големина

,