Попуст!
 

Crihel 2 br

690.00 ден 550.00 ден

Исчисти
 

Опис

Модерна должина на глуждот
Брзо сушење и отстранување на влага
Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

Вграден џеб со патент во појас
Со висококвалитетен патент од брендот YKK

материјал

82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина