Crihel 2 b

690.00 ден

Со висок струк за удобно вклопување

Вграден џеб за клучеви во појасот

Модерна должина на глуждот

Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

– апсолутна удобност, оптимални перформанси

Брзо сушење и отстранување на влага

материјал

83% полиамид, 17% еластин

Големина

,