Criblu2 009

790.00 ден

Crivit Ladies Half-Zip Top

*Брзо сушење и отстранување на влага

(LYCRA(R))

*Печатен дизајн на раката

*Состав:94% полиестер

,6% еластан

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,