Criblu1 006

990.00 ден

Crivit Pro Sports
*Машки дуксер
* Брзо сушење и отстранување на влага
*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®
*Материјал 92% полиестер 8% еластин
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,