Попуст!
 

Criblu 02 c

790.00 ден 630.00 ден

Исчисти
SKU: Criblu 02 c Категории: , , , , Tag:
 

Опис

Изработено од материјал со памук

Со странични џебови  и капа

Материјал

75% полиестер, 25% памук

Дополнителни информации

Големина