Criblu 01 v

990.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо се суши, со способност за регулирање на влажноста

Оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на влакната LYCRA®

Сертифициран според Глобалниот стандард за рециклирање

Материјал 92% полиестер (рециклиран), 8% еластин (LYCRA

Дополнителни информации

Големина

,