Criblu 01

990.00 ден

Исчисти
 

Опис

машка функционална блуза, со стоечка јака

* Брзо се суши и ја отстранува влагата – *Спортска јака за држење со патент

материјал 94% полиестер, 6% еластин

Дополнителни информации

Големина

,