Попуст!
 

Burmai5 009

590.00 ден 390.00 ден

Compressport Woman Logo Tee

**Ултралесна: со само 80 грама, маичката за обука Compressport ќе ви овозможи да тренирате со максимален потенцијал.

*Бесшевната конструкција се чувствува мазна на вашата кожа и спречува  било каква иритација на кожата. Ергономско лабаво вклопување за природен опсег на движења.

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,